Lubrikantas purškiamas "Skin Slick", 52 ml

EUSS052
11,00 €
Su mokesčiais

Specifinė nuoroda

Skin Slick – tai purškiamas ant odos lubrikantas nuo nutrynimų. Užtenka vieno Skin Slick paspaudimo ir oda tampa švelni, gali kvėpuoti varžybų metu. Skin Slick pašalina pūsles ir „karštus taškus“ nuo bėgikų pėdų, taip pat apsaugo odą nuo nutrynimų. Skin Slick yra atsparus vandeniui ir prakaitui, todėl išlieka ilgai. Skin Slick taip pat padeda lengviau apsivilkti/nusivilkti hidrokostiumą bei varžybinį plaukimo kostiumą. Skin Slick tinkamas naudoti su visais audiniais, net neoprenu, nepalieka žymių, o esant reikalui lengvai išsiplauna su vandeniu ir muilu.

Naudojimas: laikykite 7-10 cm atstumu nuo purškiamo paviršiaus ir purkškite tolygiai. Jei reikia pakartokite.

Dėmesio! Paviršius gali tapti YPATINGAI SLIDUS.

Įspėjimas. Degus. Aukštas slėgis. Gali sprogti nuo karščio. Nepradurkite ir nedeginkite net pasibaigus skysčiui. Saugokite nuo saulės spindulių ir nelaikykite aukštesnėje nei 48°C temperatūroje. Nenaudokite prie ugnies, karščio arba kol rūkote. Naudokite tik gerai ventiliuojamose vietose. Nepurkškite ant ugnies ar kitų karštų daiktų. 

Pirmoji pagalba. Jei pateko skysčio į akis, nedelsiant plaukite dideliu kiekiu vandens bent 15 min. Jei reikia, kreipkitės į medikus.

Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Skin Slick skirtas tik išoriniam naudojimui.

Pagamintas ES.

 

Specifinė nuoroda

PANAŠŪS PRODUKTAI