Susiraskite norimą prekę www.swimpro.lt elektroninėje parduotuvėje.

Išsiaiškinkite pasirinktos prekės savybes, perskaitydami aprašymą, išsirinkite prekių kiekį, tada įdėkite prekes spausdami mygtuką „Į krepšelį".

Puslapio viršuje paspauskite ,,Krepšelis" ir savo prekių krepšelį galėsite koreguoti, atšaukti užsakymą ar pirkti.

Paspaudę ,,Apsipirkimas", Jūs turėsite užsiregistruoti kaip naujas vartotojas (jei perkate pirmą kartą) arba jeigu jau esate prisijungę prie www.swimpro.lt sistemos (jei jau pirkote anksčiau ir estate registruotas vartotojas) tai tiesiog pasitikrinti savo duomenis. Jūsų pateikti duomenys išliks visiškai konfidencialūs ir nebus perduodami trečioms šalims.

Į savo el.pašto dėžutę gausite laišką ,,Užsakymas gautas". Taip būsite tikri, kad Jūsų užsakymas mus pasiekė. Mes sužiūrėsime, ar tikrai visos prekės yra sandėlyje ir sukomplektavę užsakymą išsiųsime Jums į el.paštą laišką ,,Užsakymas patvirtintas". Jame rasite visus reikiamus duomenis/rekvizitus reikalingus apmokėjimui atlikti.

Užsakymą turite apmokėti per 5 darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo. Neapmokėjus nustatytu laiku, prekių rezervacija bus anuliuota, o užsakymas atšauktas.

Prekes išsiųsime Jūsų pasirinktu būdu po užsakymo apmokėjimo. Į savo el.pašto adresą gausite laišką, kad "Užsakymas išsiųstas".

Jei pasirinkote, kad prekes atsiimsit ir sumokėsit parduotuvėje ,,Swimpro” Kaune, gavę el.laišką, jog prekės paruoštos atsiėmimui, galite  atvykti adresu Kovo 11-osios g. 26, Kaunas ir pasiimt užsakytas prekes. Su savimi turėkit atspausdintą užsakymo kopiją ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Prekes atiduosim tik pirkėjui, kuris įrašytas užsakymo formoje.

Jei pasirinkote ,,Mokėti banko pavedimu", prekę galėsite atsiimti sulaukę mūsų el. laiško, kuriame patvirtinsime, kad gavome apmokėjimą.

Rekvizitai

Pavadinimas: "UAB Niksė" 

Įmonės kodas: 133283197 

Sąskaitos numeris : LT42 7300 0101 3109 8001

Bankas: AB Swedbank

Mokėjimo paskirtis: Apmokėjimas už prekes Nr. (jūsų užsakymo numeris)

Prekių pristatymas

Užsakymai pristatomi per 1-5 darbo dienas nuo sąskaitos apmokėjimo, naudojantis VENIPAK arba OMNIVA paštomatų paslaugomis.

Prekių grąžinimas

Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo".

Prekės nebus priimamos atgal, jei buvo sugadintos, prarado prekinę išvaizdą, buvo naudojamos, nebeturi originalios pakuotės.

Prekės grąžinimo kaštus padengiame mes, jei prekė buvo nekokybiška. Kitais atvejais už prekės grąžinimą moka pirkėjas.

Prekę galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo siuntos gavimo.

Prieš grąžindami prekes, turite pateikti užsakymo arba Sąskaitos Faktūros numerį, grąžinamos prekės kodą el. paštu info@swimpro.lt.

Grąžinant prekes kartu pridėkite laisvos formos prašymą, kuriame būtų nurodytos grąžinimo priežastys ir pirkėjo banko sąskaitos numeris, į kurią reikėtų pervesti grąžinamus pinigus. Mes Jums per 14 darbo dienų nuo siuntinio gavimo sugrąžinsime pinigus.

Jeigu gavote siuntinį ir jame trūksta prekių arba gavote ne tas prekes, būtinai informuokite mus 2 darbo dienų laikotarpyje el.paštu eparduotuve@swimpro.lt - mes būtinai su Jumis susisieksime ir išspręsime problemas. Praėjus minėtam laikotarpiui pretenzijos dėl siuntinio turinio nebus priimamos.

DĖMESIO! VARŽYBINIAI KOSTIUMAI NEKEIČIAMI IR ATGAL NEGRĄŽINAMI.

Prašome atidžiai išsimatuoti kūno apimtis, nes kiekvieno gamintojo dydžių lentelės gali skirtis.

Pristatymo kainos Lietuvoje naudojantis  "Venipak" kurjerių paslaugomis - 3,50 eur

Pristatymo kainos Lietuvoje naudojantis  OMNIVA paštomatų paslaugomis - 3,50 eur

Perkant už 60 eur ir daugiau - pristatymas NEMOKAMAS.