Hidrokostiumas "Sonar fullsleeve", Orca

AVN2

Specifinė nuoroda

Moteriškas ir vyriškas.

„Sonar Fullsleeve“ – populiariausias Orca hidrokostiumas dabar dar geresnis! Savo klasėje, vidutinio nuotolio plaukimui, “Orca Sonar” užima lyderio pozicijas jau penkerius metus dėka aukštos kokybės ir geros kainos santykio. Žmonėms, kurie rimtai žiūri į plaukimą atvirame vandenyje, “Sonar” yra rimtas žingsnis į priekį nuo pradinio lygio hidrokostiumų.

Naujasis SuperStrech pamušalas, kartu su plonesniu Infinity Skin 1.5 mm pamušalu rankų zonose, suteikia kostiumui dar daugiau lankstumo ir nevaržo rankų judesių. 4 mm Aerodome2 neoprenas nugaros apačioje pakelia kūną į geriausią padėtį plaukimui. Vyriškuose ir moteriškuose kostiumuose įdėtos specialiai pritaikytos panelės, kurios užtikrina tinkamą plūdrumo balansą skirtingoms kūno formoms. Kostiumas dengtas SCS danga, kuri neleidžia įsigerti vandeniui ir geriau juo slysta.

Hidrokostiumas turi žemo profilio apykaklę, kuri apgaubia kaklą, taip maksimaliai apribodamas vandens patekimą į vidų bei apsaugo kaklo sritį nuo nutrynimo. Blauzdos dalyje, virš čiurnos, įsiūtas 3 mm storio ypatingai tamprus neoprenas, lengvesniam ir greitesniam kostiumo apsi(nusi-) rengimui.

 

 

Specifinė nuoroda