-99,00 € - 99,00 €

Carbon Ultra, uždara nugara, pilkas/sidabrinis

380,00 €
479,00 €
Su mokesčiais
2A313546-36

Specific References

Dydis

Varžybinių kostiumų pristatymas vyksta per 1-3 savaites nuo išankstinio apmokėjimo.

 

Varžybiniai kostiumai nekeičiami ir atgal negrąžinami.

Prašome atidžiai išsimatuoti kūno apimtis ir pasirinkti tinkamą dydį. 

 

Arena didžiuojasi galėdama pristatyti naują produktą, kurį kūrė ir tobulino daugiau nei metus: Powerskin Carbon-Ultra. Naujausia Powerskin Carbon varžybinių kostiumų serija sukurta su nauju požiūriu į jūsų fiziologijos optimizavimą, pasitelkiant vidinę kostiumo struktūrą, kuri sukuria naują kūno suspaudimo ir judesių laisvumo lygį. Kostiumas su uždara nugara.

Vidinė konstrukcija, kurią vadiname Ultra-Link System, turi 2 naujus patobulinimus: Infinity-Loop su X-Pivot ir Ultra-Compression sritis.

Infinity-Loop – tai ištisinė juosta, kuri sujungia pagrindines raumenų grupes nuo šonkaulių iki klubų, taip padėdama išlaikyti gerą kūno padėtį vandenyje ir taip padidinant grybšnio efektyvumą. X-Pivot – tai  strategiškai sudėliotos juostos, kurios tvirtai laiko apatinę kūno dalį ir pagrindinius raumenis, tuo pačiu leidžia viršutinei kūno daliai laisvai judėti. Jūsų viršutinių ir apatinių kūno judesių izoliavimas padeda pagerinti kūno padėti ir padidinti jūsų efektyvumą.

Ultra-Compression srityssukurtos taip, kad veiktų kartu su išoriniu kostiumo audiniu papildomai suspaudžiant tikslines kūno zonas. Daugiasluoksnės sritys palaiko jūsų raumenis ir suderina juos su judesio kryptimi. Šios sritys taip pat padaro jūsų kūną aptakesnį, sumažina pasipriešinimą.

Išorinis audinys Carbon-Ultra taip pat prisideda prie rezultatų gerinimo. Carbon-Ultra naudoja Ultra-Cage išorinį audinį ( 50% poliamidas/ 47% elastanas/ 3% anglies pluoštas), kuris papildomai palaiko ir suspaudžia raumenis. Ultra-Cage audinys turi 3 kartus daugiau anglies, nei prieš tai buvę anglies pluošto audiniai, taip pat yra tankiau suaustas. Tai reiškia, kad jis gali geriau prisitaikyti prie jūsų kūno, paskirstydamas spaudimą kur jo reikia ir padarydamas kūną aptakesnį. Šis HD suspaudimas žinomas kaip anizotropinis tempimas: kai audinys gali temptis skirtingai horizontalia ir vertikalia kryptimis, leisdamas suspausti raumenis ir nevaržyti judesių.

Sudėtis:
•    50% poliamidas
•    47% elastanas
•    3% anglies pluoštas.

Dėl skirtingų kompiuterių monitorių bei telefonų ekranų raiškos nustatymų, skirtinguose kompiuteriuose, telefonuose ar kituose įrenginiuose prekės spalva gali skirtis, t.y. neatitikti realybėje esančios prekės spalvos.

2A313546-36

Specific References

Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Product in the same Category

16 kitas produktas šioje kategorijoje