-44,00 € - 44,00 €

Carbon Flex VX, t. pilkas/raudonas

355,00 €
399,00 €
Su mokesčiais
2A584544-38

Specific References

Dydis

 
Varžybinių kostiumų pristatymas vyksta per 1-3 savaites nuo išankstinio apmokėjimo.

 

Varžybiniai kostiumai nekeičiami ir atgal negrąžinami.
 
 

CARBON FLEX kostiumas turi naują V-FLEX sistemą.  Ši sistema apima sutvirtintas ir suklijuotas išorines galines siūles, siekiant užtikrinti maksimalią judesių amplitudę ir judėjimo laisvę klubų ir sėdmenų zonose.
Siūlės vieta sukuria lanksčią liniją visoje klubų lenkiamųjų raumenų zonoje, mažina pasipriešinimą starto, atsispyrimo ir posūkio metu. V-FLEX sistema užtikrina visišką judėjimo laisvę ir komfortą.

Tinka tiek trumpom, tiek ilgom distancijom.


Kietas, stiprus anglies pluoštas suaustas su tampriais elastomero siūlais sukuria „užrakto“ efektą. Šis audinys suspaudžia raumenį, kai tik pasiekiamas didžiausias įtempimas (panašiai kaip automobilio saugos diržas, kai staigiai stabdoma). Anglies pluoštas padidina suspaudimą labiau išplėstose zonose, taip užtikrinama pagalba ir kontrolė ten, kur jos reikia ir kada reikia. 
Kostiumo viduje įklijuotos elastingos juostos suteikia pridėtinę jėgą kiekviename nėrime, smūgyje ar posūkyje. Atsispyrimo metu juostos suteikia geresnį slydimą, išsaugo patogumą ir judesių laisvę. Elastingos juostos netgi padeda apšilimo metu, dėl to jūs galite išsaugoti daugiau jėgų, kurias panaudosite varžybose.

Sudėtis:
•    52% poliamidas,
•    47% elastanas,
•    1% anglies pluoštas.

Dėl skirtingų kompiuterių monitorių bei telefonų ekranų raiškos nustatymų, skirtinguose kompiuteriuose, telefonuose ar kituose įrenginiuose prekės spalva gali skirtis, t.y. neatitikti realybėje esančios prekės spalvos.

2A584544-38

Specific References

Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Product in the same Category

16 kitas produktas šioje kategorijoje