Mot. triatlono kostiumas "TriSuit Carbon pro ZIP", Arena

2515635

Specifinė nuoroda

Tuit Carbon Pro kostiumas tinka plaukti sprintu ir trumpas distancijas. Tai pirmasis varžybinis kostiumas su integruotu anglies pluoštu, kuris puikiai suspaudžia raumenis.

Kietas, stiprus anglies pluoštas suaustas su tampriais elastomero siūlais sukuria „užrakto“ efektą. Šis audinys suspaudžia raumenį, kai tik pasiekiamas didžiausias įtempimas (panašiai kaip automobilio saugos diržas, kai staigiai stabdoma). Anglies pluoštas padidina suspaudimą labiau išplėstose zonose, taip užtikrinama pagalba ir kontrolė ten, kur jos reikia ir kada reikia. Tačiau, Arena CARBON PRO audinys išlieka patogus ir netrukdo judėti.
Kostiumo viduje įklijuotos elastingos juostos suteikia pridėtinę jėgą kiekviename nėrime, smūgyje ar posūkyje. Atsispyrimo metu juostos suteikia geresnį slydimą, išsaugo patogumą ir judesių laisvę. Elastingos juostos netgi padeda apšilimo metu, dėl to jūs galite išsaugoti daugiau jėgų, kurias panaudosite varžybose.

Kostiumo techninės sąvybės didina hidrodinamiškumą, laiko raumenis, netrina važiuojant dviračiu ir nevaržo judesių bėgant.

 

Specifinė nuoroda